[home]   [news]   [Palm OS]   [Treo]   [Windows Mobile]   [support]

RNS:: Radu-Gadu - raporty oraz komentarze beta-testerów wersji 1.0

Użytkownicy Palm Tungsten TRNS:: logo
Mariusz Siudek:
To jest to czego szukałem. ABSOLUTNY HIT !!!

ralph:
Obsługa hi-res bardzo wskazana.

Albert:
Jest ok. Zawcześnie na uwagi.

Marek:
Super! Szkoda tylko że nie działa równocześnie port IRDa i klawiaturka, ale to niestety taka zależność konstrukcyjna Palma :( Jak zrobisz wersję dla wysokiej rozdzielczości dla T|T będę całkowicie zadowolony! Na razie działa OK i już trafił na listę 9 aplikacji bez których trudno się ruszyć...

Pimpek:
Super technicznie. Możnaby w przyszłości pomyśleć o wyglądzie np skinach; mam urządzenie hi res i grafika choćby słoneczka w większej rozdzielczości uprzyjemniłyby długie rozmowy. Gratuluje!

Azmodan:
Wszystko jest ok !! Może tylko hires by się przydał.
Użytkownicy Palm m515RNS:: logo
Maku:
super

Michał Kowalski:
Jedna z pierwszych wersji miała małe problemy z połączeniem - w kolejnych wersjach bez problemu. Wszystko działa doskonale - w końcu doczekaliśmy się GG na palma - do pełni szczęścia brakuje mi kodowania ISO :-))

Maximus:
Super, brakuje tylko ściągania z serwera gadu-gadu listy kontaktów i lepszego informowania o nowej wiadomości od osoby innej niż ta z którą się rozmawia aktualnie.
Użytkownicy Palm m505RNS:: logo
Peage:
Bardzo fajnie zrobiny programik. Testowałem wersję 0.5 trochę zanikał mi przycisk wyślij ale tak poza tym wszystko działało. Bardzo dobra robota.

CoYoT:
Wspaniałe, genialne, niesamowite :]]] Szkoda że nie można jednocześnie gadać i w międzyczasie przeglądać www ;P
Użytkownicy Palm m500RNS:: logo
darqus:
Ok. Niewielki i szybki. Może dobrze by było dodać przeszukiwanie serwera i import danych (listy) z PC. ŚWIETNA ROBOTA. GRATULUJĘ

Andrzej Galgon:
Jak na aplikację dla Palma komunikator jest rewelacyjny! Jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny od wersji dostepnej dla WAP (gg.bulwar.pl) I co bardzo cieszy, że to polskie oprogramowanie. Gratuluję i bardzo dziekuję.

Maciej Lewiński:
Uwagi mam do jednej rzeczy, że jak ktoś zaczyna rozmowę to trudno ją odebrać... w zasadzie niesposób...

Tomasz Wasiak:
Działa super - nie mam uwag. Realizuje wszystko co jest mi potrzebne. Działa nawet zainstalowane na karcie! Dzięki za kawał dobrej roboty!
Użytkownicy Palm m130RNS:: logo
Krzycho:
Radu-Gadu chodzi bezproblemowo, łączy się i pracuje szybko i nie natrafiłem na jakikolwiek błąd. Brak mi jedynie możliwości wyszukiwania kontaktow.
Użytkownicy Palm m125RNS:: logo
Adam Łoboda:
Oprogramowanie pracowało bez zarzutu. Przydałaby się modyfikacja polegająca na notowaniu historii rozmowy np w memopadzie. W mojej wersji testowej tzn 0.8 nie było identyfikacji (przypisywania) numeru GG do Nazwy osoby wybranej z listy znajomych podczas prowadzenia rozmowy.
Użytkownicy Palm m105RNS:: logo
Marian "ThePesH" Matusiewicz:
Działa super!

MacGregor:
Szybki, fajny. Przydałaby się funkcja importu "znajomych" z serwera.

Yarecki:
Program super, z tym że podczas rozmowy w pewnym momencie robi mi się reset - może to jakas wada wersji beta, która będzie poprawiona - generalnie program super, bardzo takie coś było potrzebne!

Maciek Stachowiak:
Działa to świetnie. Bardzo fajnie rozwiązne niektóre mechanizmy związne z ograniczeniamia Palma. Nie zdążyłem odpisać, że zwisał mi Palm gdy przerywała się transmisja via IrDA. Nie zdążyłem jednak przetestować czy to aby nie jest cecha samego Palma. Niestety zwis Palma pozowdował, że nie utrwalały się np. nowo wzpisane kontakty. Przyzwyczaiłem się że dane wpisane na Palma utrwalają się natychmiast i jakiś crash nic im nie robi. Ale to nie jest problem kluczowy. Fajnie byłoby gdyby dało się np. z Notatnika zaimportować kontakty wyeksportowane z GG PC-towego. Musiałem wyłączyć dźwięki przychodzącej wiadomości bo moja druga połowa podskakiwała przy każdej :) Może skorzystać z dźwięków systemowych choć? Albo jakąś regulację głośności? Na razie nie potestowałem za dużo bo koszty bez GPRS-u niemałe. Ale transmisja działa bez przeszkód. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy rozwijaniu aplikacji.
Użytkownicy Palm IIIcRNS:: logo
Wojciech Piotrowski:
Super program! Jedyne czego mi brak to katalogu publicznego i możliwości załadowania listy kontaktów z serwera, tak poza tym świetny program i kawał dobrej roboty! Przy połączeniu via GPRS zużywał BARDZO mało KB, tak więc program jest TANI w użytkowaniu... 8-) Polecam go wszystkim mobilnym Palmowcom...

Raftech:
Działa i to całkiem szybko. Drobny problem z opcją rozłącz - ale można to zrobić z poziomu telefonu ;) Przydałoby się poszukiwanie użytkowników GG, ale to może w następnej wersji?

mrman:
Działa świetnie. Jeden z 2 niezbędnych polskich programów dla palma. Archiwum i lista kontaków (importowana) to chyba największe braki programu. Na pewno będę używał.

Quiath:
Wersja 0.4beta - program przy próbie zmiany na status ONLINE pokazuje błąd połączenia z internetem -1 (czasem jakies inne) nawet gdy połączenie jest ustanowione a inne programy z nim działają.

Alex Sell:
Brak sortowania online i alfabetycznego przy liście kontaktów. W momencie gdy podczas przeglądania listy kontaktów dostawałem wiadomość, często przychodziła pusta.

Maciej Wójcik:
Przy dłuższym czasie bezczynności, gubi serwer i trzeba jeszcze raz tapać "dostępny". Moze to wina GPRSu... Poza tym bardzo fajny, po 1h chatowania z 5 osobami naraz było tylko 40kb wysłanych, 48 odebranych, więc zmiesciłem sie w 2 "impulasach"!
Użytkownicy Palm IIIxeRNS:: logo
Włodek:
Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Niepokoi mnie tylko jedna rzecz... Po zalogowaniu w sieci przez GPRS przy pierwszym łączeniu z serwerem GG, albo w innej sesji, np. z notebooka, telefon pozostaje przecież on-line. Dlaczego każda zmian statusu RG na dostępny (lub zaraz wracam itp.) powoduje próbę nawiązania połączenia z siecią? Do niczego to nie prowadzi, chociaż aby mieć możliwość zalogowania się na serwerze GG trzeba przerwać otwarta sesję GPRS i próbować ponownie łączenia z RG. Pewnie przy połączeniach CSD ten problem nie występuje, bo kto zostawia otwartą sesję w CSD? Zresztą Plus np. automatycznie rozłącza taką sesję po 10 minutach nieaktywności. Nie próbowałem, co się dzieje w przypadku wyłączenia Palma po określonym w systemie czasie (kazałem RG nie wyłączać).
Użytkownicy Palm VRNS:: logo
pawel992:
Radu-Gadu działa u mnie bez żadnych problemów. Nareszcie mogę wszędzie korzystać z gg :)

Artur Capiga:
Radu-Gadu działa bardzo dobrze od pierwszej wersji beta, komunikuje się szybko i skutecznie, pracuje stabilnie. Super!
Użytkownicy Palm VxRNS:: logo
Darek Łata:
Program pracuje bardzo stabilnie, w trakcie pracy nie wydarzyło się nic niepoprawnego. Wszystkie funkcje działały poprawnie, łacznie z obsługą polskich znaków. Najbardziej brakowało mi importu listy kontaktów z serwera G-G.
Użytkownicy Sony Clie N760CRNS:: logo
PeterG:
Rewelacja - czekam na wersję hi-res choćbym miał za to zaplacić.

kongi:
Super sprawa. Na pewno działa stabilnie (ani pół problemu). Traktuje to jako mobilny dodatek oczywiście - więc takie drobiazgi jak wyszukiwanie numerów itp. uważam za zbędne. Może trochę wartałoby zmienić listę użytkowników (przełączenie pomiędzy aktywnymi rozmowami). Ale ogólnie - super.
Użytkownicy Sony Clie NR70VRNS:: logo
Ninsei:
BARDZO miłym dodatkiem byłoby dodanie obsługi pełnego ekranu w CLIE NR/NX.
Użytkownicy Sony Clie SL-10RNS:: logo
Lopo:
Wszystko chodzi sprawnie. Jedyne czego mi brakowało to trybu Hi-Res.
Użytkownicy Handspring Treo 180gRNS:: logo
anonim:
Opcja - nie wyłczaj palmtopa nie działa gdy klapka jest zamknięta. Po prostu po pewnym czasie palmtop się wyłącza, co powoduje, że nie otrzymuje sygnału o przychodzących rozmowach gg. Szkoda, bo przydałaby sie możliwość noszenia palmtopa w kieszeni (z otwartą klapką się nie da :). Druga sprawa: długie statusy nie wyświetlają się w całości w okienku edycji użytkownika.
Użytkownicy Handspring Visor DeluxeRNS:: logo
SpinacZ:
Szkoda ze nie ma wersji dla systemu 3.1 :(( To jest wielki minus aplikacji bo nie kazdy ma system 3.5.
Użytkownicy IBM WorkPad c3RNS:: logo
BartOK:
Działa świetnie.
[home]   [news]   [Palm OS]   [Treo]   [Windows Mobile]   [support]   [updates]   [forums]
Palm, Treo, and Centro are trademarks or registered trademarks of Palm, Inc.
Copyright © 2019 RNS::

RNS:: website navigation:
RNS:: home page RNS:: news RNS:: Palm OS software RNS:: Windows Mobile software RNS:: support RNS:: update policy